Markizy

markizyMarkizy warto zamontować, gdy chcemy zasłonić przed bezpośrednim działaniem słońca duże powierzchnie, czyli np. tarasy, balkony, itp. Regulowana szerokość (od 2 do nawet 7 metrów) i wysięg (od 1,6 do 5 metrów) pozwoli dopasować markizę do Twojego tarasu.

W naszej ofercie posiadamy do wyboru markizy w kasecie lub bez, ogromna ilość materiałów i wzorów oraz możliwość dołączenia automatycznego sterowania z dodatkowymi czujnikami wiatrowo-słonecznymi.

W zależności od przeznaczenia oraz cech konstsrukcyjnych można podzielić na:

  • tarasowe,
  • balkonowe,
  • dachowe,
  • baldachimy oraz pergole

Jednym z ważniejszych aspektów techniki markizowej jest odporność na silne podmuchy wiatru. Markiza to przecież ogromna tkanina, która pod wpływem wiatru zachowuje się w sposób podobny do żagli. Zbyt silny podmuch powietrza może nie tylko popsuć przyjemne popołudnie na świeżym powietrzu, ale również wyrządzić wiele szkud i zniszczyć markizę. Można się przed tym jednak zabezpieczyć stosując odpowiednią automatykę pogodową.
Te wszystkie akcesoria i dodatki sprawiają, że taras, weranda, balkon czy fragment ogrodu osłonięty markizą staje się prawdziwym letnim salonem.

Po więcej szczegółów zachęcamy do kontaktu z nami.