Nie ma nic lepszego do ochrony przed owadami jak moskitiery okienne i drzwiowe. Dzięki siatce opartej na aluminiowym stelażu możesz swobodnie otwierać okna i cieszyć się świeżym powietrzem o każdej porze dnia. Jeśli posiadasz taras lub balkon, to jest to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Nie musisz się już martwić, że mało przyjemni goście odwiedzą Cię w letni wieczór. Moskitiery drzwiowe na zawiasach sprawdzą się w tych miejscach znakomicie.

Moskitiera drzwiowa na balkon i taras

Ochronne siatki montowane na oknach nie muszą być ruchome. Nie ma potrzeby, aby je otwierać. Innego rozwiązania potrzebują moskitiery drzwiowe, które muszą swobodnie się uchylać i zamykać, abyś mógł korzystać z uroków przesiadywania na własnym balkonie lub tarasie.

Otworzyć na całą szerokość drzwi bez obawy, że wpadną przez nie nieproszeni i uciążliwi goście, to marzenie niejednego właściciela tarasu lub balkonu.Abyś mógł wychodzić na świeże powietrze, siatki ochronne montowane są na aluminiowej ramie wyposażonej w trzy zawiasy. Dzięki temu nawet przy stale otwartych drzwiach balkonowych lub tarasowych twoje mieszkanie skutecznie chroni przed insektami moskitiera.

moskdrzwiwoa-antracyts

Aby mieć całkowitą pewność, że żaden niechciany owad dostanie się do mieszkania, wybierz:

  • Siatkę ochronną z zawiasami z systemem samodomykania się
  • Ramę z zatrzaskami w postaci magnesów, które zapewniają szczelnie domykanie

Zalety moskitier montowanych na drzwi tarasowe

Jeśli na balkon lub taras masz drzwi składające się z dwóch części, to wybierz moskitiery dostosowane do montażu na oba skrzydła. Typ dwudzielnej siatki prezentuje się równie estetycznie i nie ogranicza w żaden sposób widoku. Moskitiery możemy zamontować niezależnie czy w drzwiach balkonowych zamontowane mamy rolety, bądź żaluzje.

Typy moskitier:

– Moskitiery jednoczęściowe (na pojedyncze drzwi)
– Moskitiery dwuczęściowe (na drzwi złożone z dwóch skrzydeł)

Kolejną zaletą jest to, że sam decydujesz o kolorze podstawy aluminiowej. Odpowiedni dla siebie odcień dobierasz z bogatej palety RAL.

moskplis

Najważniejsze cechy moskitiery drzwiowej na zawiasach:

  • Aluminiowa rama, na którą naciągnięta została siatka
  • System zawiasów z funkcją samodomykania
  • Magnesy chroniące przed swobodnym otwieraniem się moskitiery
  • Montaż i działanie moskitiery dwudzielnej oparte jest na takich samych zasadach, jak moskitiery pojedynczej.
  • Aluminiowa rama po jednej stronie została wyposażona w zawiasy umożliwiające otwieranie lub uchylanie siatki ochronnej zawsze wtedy, kiedy masz ochotę wyjść na balkon lub taras.