Doskonała jakość wykonania, dzięki którym rolety stały się najpopularniejszym sposobem aranżacji okna. Możemy oczywiście sięgnąć po gotowe produkty, które niestety nie są doskonałe, bądź postawić na indywidualizm gwarantujący perfekcję – przed Wami 7 kilka powodów, dla których warto zamówić rolety na wymiar.

1. Idealnie dopasowane

nawymiarProdukty z supermarketów mają to do siebie, że powinny pasować na wiele okien, a więc nie będą idealnie. Rolety na wymiar są nieco inne, są one dopasowane do dokładnych rozmiarów okna, dzięki temu dobrze przylegają spełniając przy tym swoje docelowe zadanie. Nie ma mowy o nieestetycznych i irytujących prześwitach po bokach czy od dołu, zwłaszcza gdy mówimy o tych roletach w kasetach i z prowadnicami.

2. Rolety takie jakie potrzebujesz

DSCN2085-awmb

Funkcje rolet nie ograniczają się tylko i wyłącznie do przyciemniania pomieszczeń. Do tej bogatej kategorii należy także mechanizm i sterowanie. Rolety na wymiar pozwalają na określenie strony sterowania, która nie będzie przeszkadzała w użytkowaniu samego okna, a wybrany model i mechanizm (np.wolnowiszące, w kasetach czy plisy) będzie dokładnie odpowiadał indywidualnym potrzebom każdemu użytkownikowi.

3. Funkcjonalność i praktyczność

rolednvby
W zależności od rodzaju pomieszczenia, w jakim ma zostać zamontowana roleta mamy możliwość wybrania jej funkcji. Do kuchni możemy wybrać żaluzje plisowane, a do sypialni opcję dzień/noc.

4. Materiał i kolorystyka

roleaftb
Supermarketowe propozycje są dość sztampowe, a użyte materiały nie należą do najwyższej półki. Rolety na wymiar otwierają niezliczoną ilość możliwości pod kątem wyboru tkaniny, jej faktury i kolorystyki, a także preferowanego sposobu pielęgnacji.

5. Wysoka jakość i precyzja

rolea2ftb
Te dwie wartości są kluczem do wieloletniego użytkowania i zadowolenia. Składając indywidualne zamówienie, sięgamy po wykonanie z dbałością o najmniejsze szczegóły. Możemy być pewni, że tkaniny i osprzęt jest wysokiej jakości, a całość jest wykonana według najwyższych standardów. Precyzja, z jaką zamówienie jest realizowane, sprawia, że finalny produkt staje się integralną częścią okna.

6. Do zadań specjalnych

Roleta-Dzien-noc-4
Niektóre pomieszczenia – np. kuchnia, pokój dziecięcy, biuro – wymagają użycia doskonałych produktów, które podniosą standard użytkowania i jednocześnie nabiorą specyficznego charakteru. Zamawiając rolety na wymiar mamy możliwość wybrania specjalistycznej tkaniny np. niepalnej czy całkowicie zaciemniającej. Dodatkowo możemy dowolnie kreować wnętrze, czyniąc je bardziej funkcjonalnym i pięknym np. rolety dzień/noc.

7. Tego nie dostaniesz w żadnym markecie

Indywidualność ma swoje niekwestionowane przywileje. Pierwszym z nich jest pewność produktu i najwyższa jakość. Drugim przywilejem zaś jest doradztwo – przy pomocy fachowca wybierzemy doskonały dla Ciebie produkt. A po trzecie to cena – która tylko na pozór wydaje się wyższa niż przy produkcji masowej, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że zyskujemy idealnie dopasowane osłony do Twoich okien.