Z naszymi roletami dzień-noc jesteś pewny tego, że każda poranna kawa smakuje o niebo pysznie w pierwszych promieniach słońca lub kiedy odpoczywasz w nastrojowym półmroku albo w całkowitej ciemności. Osłony okienne dzień-noc zostały zaprojektowane tak, aby w pełni sprostać Twoim najśmielszym oczekiwaniom.

wewnetrzne2Eleganckie i funkcjonalne rolety dzień noc

Osłony dzień-noc to bardzo oryginalne rozwiązanie w aranżacji okien, które przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Takie osłony okienne składają się z dwóch warstw tkaniny z różną przepuszczalnością światła, tworząc innowacyjny efekt zwany jako system „dzień-noc”. Pomysłowo zaprojektowane osłony spełniają podstawową funkcję, jaką jest możliwość zarządzania ilością światła w domowych wnętrzach. Takie rolety wyróżniają się jako dekoracja okienna swoim niepowtarzalnym wzorem i urokiem. Naprzemienny układ w poziomie transparentnych i całkowicie zaciemniających pasów z tkaniny prezentuje się nadzwyczaj elegancko. Kiedy przewijasz materiał do dołu lub do góry, stworzysz nastrojowy prześwit lub całkowity półmrok. Osłony dzień-noc świetnie sprawdzają się jako ozdoba okienna w przestronnym domu, mniejszym mieszkaniu, biurze, hotelu czy też restauracji.

wewnetrzne6Montaż rolet dzień-noc

Płynna i niezawodna regulacja światła to największy atut rolet dzień-noc. Zastosowanie najwyższej jakości tkanin wyróżnia pięknie okna, tworząc wyjątkowo ciepły i przytulny nastrój. Osłony występują w bogatej kolorystyce, dlatego zawsze dobierzesz coś pod siebie i tonację, w jakiej masz urządzone pomieszczenie. Montaż osłon dzień-noc jest niezwykle prosty, podobnie jak ich użytkowanie.

Na rynku dostępne są trzy rodzaje rolet:

1. Roleta umieszczona jest w aluminiowej kasecie. Dzięki prowadnicom bocznym wpadanie światła słonecznego zostało ograniczone do minimum. Montuje się ją na ścianie lub suficie. Prowadnice występują w kolorze białym, brązowym lub okleinie drewnopodobnej.

2. Roleta w kasecie z PCV lub aluminium, którą zawiesza się na skrzydle okna za pomocą bezinwazyjnych zaczepów. Istnieje też możliwość przyklejenia jej do ramy okna.

3. Roleta bez kasety (tzw. MINI), którą wiesza się na skrzydle okiennym.